DANIŞMA HATTI 0 850 933 42 46 EN

İçim Günlük Süt Yeni Nesil Şişesinde İlk Günkü Tazeliğinde

İçim Günlük Süt Yeni Nesil Şişesinde İlk Günkü Tazeliğinde

2019-07-11

İçim Günlük Süt Yeni Nesil Şişesinde İlk Günkü Tazeliğinde

İnovatif ürünlerle süt tüketimini artırmayı amaçlayan İçim, yeni nesil şeffaf ambalajıyla, pastörize sütü ilk günkü tazeliğinde tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle toplanan çiftlik sütlerini 16 farklı testin ardından sofralara ulaştıran İçim, değişen tüketici ihtiyaçlarını ve araştırma içgörülerini gözeterek geliştirdiği yenilikçi ürünlerle süt tüketimini artırmayı hedefliyor. Bu kapsamda inovatif bir adım atarak pastörize sütü yeni nesil şeffaf ve dayanıklı şişeye taşıyan İçim, özel ambalajıyla sütün ilk günkü tazeliğini koruyor. Karton ve opak şişelerin aksine; içindeki sütün görünmesini sağlayıp taşıma kolaylığı sunan yeni nesil şişeler, kırılma ve ezilmelere karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkıyor.

“Tüketicinin sütten beklentisi: Tazelik, lezzet ve besin değeri
Pazar araştırmaları neticesinde süt alırken tüketici önceliklerinin tazelik, lezzet, taşıma kolaylığı, besin değerinin korunması ve ulaşılabilir fiyat olduğunu belirten İçim Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay; “Biz tüketicinin süte en taze haliyle ulaşmasını hedefliyoruz. Bu sebeple, uzun soluklu ArGe çalışmalarımız neticesinde günlük üretilen pastörize sütleri, dünya genelinde yükselen bir trende sahip olan ve süt kategorisinde geleceğin ambalajı olarak nitelendirilen yeni nesil şeffaf şişelere taşıdık. Hâlihazırda cam şişelerde yer alan günlük sütlerimizin yanına, kullanım kolaylığı ve sütü görerek almayı sağlayan şeffaf şişelerdeki pastörize sütleri ekledik. Özellikle buzdolaplarımızdan eksik etmediğimiz sütü; ezilme, patlama ve kırılmalara karşı da dayanıklı hale getirdik. Geliştirdiğimiz yeni nesil şeffaf şişeler ve kullandığımız özel kapak sayesinde tüketicilerin güvenli bir şekilde kaliteli, taze ve besin değeri korunmuş süte ulaşmasını kolaylaştırıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Pastörize süt ailesinin yeni üyesi: çikolatalı süt
Yeni nesil şeffaf şişedeki tam yağlı, yarım yağlı ve sade çeşitlerinin yanı sıra, süt ailesine yeni katılan süt içmeyenlerin bile keyifle içeceği çikolatalı sütten de bahseden Falay, “Yeni ambalajı sayesinde İçim Pastörize Süt ilk günkü tazeliğini, lezzetini ve besleyiciliğini korurken kaliteden de ödün vermiyor. Önümüzdeki süreçte de inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmak ve süt tüketimini artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

En özel sofralarınız için,
birbirinden lezzetli ve pratik tarifler...