DANIŞMA HATTI 0 850 933 42 46 EN

Burcu Esmersoy İle Kapadokya’da İçim Rahat Hafifliği

Burcu Esmersoy İle Kapadokya’da İçim Rahat Hafifliği

2016-10-21

İçim’in taptaze, besleyici ve lezzetli süt ürünlerine bir yenisi ekleyerek raflara sunduğu İçim Rahat laktozsuz süt tüketicilerden büyük ilgi gördü. Kısa zamanda ulaştığı bu başarının ardından İçim, ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy’un katılımıyla Kapadokya’da düzenlediği etkinlikte tüketicileriyle bir araya geldi. Etkinliğe katılan tüketiciler, İçim Rahat laktozsuz sütün hafifliğini eğlenceli bir şekilde deneyimleme fırsatı buldu.

İçim’in, süt içmeyi seven ancak sonrasında yarattığı sindirim şikâyetlerinden rahatsız olanlar için raflara sunduğu İçim Rahat laktozsuz süt, tüketicilerden yoğun ilgi görerek kısa zamanda büyük bir başarı elde etti. Ulaştığı bu başarıyı ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy’un katılımıyla düzenlediği Kapadokya gezisiyle kutlayan İçim, tüketicileriyle de bir araya geldi.

İçim’in sosyal medya üzerinden başlattığı İçim Rahat fotoğraf yarışması kapsamında çektikleri yaratıcı fotoğrafların seçilmesiyle Kapadokya gezisine katılma hakkı kazanan 5 çift, Burcu Esmersoy ile bir araya gelerek keyifli vakit geçirdi. İçim Rahat’ın hafifliğini deneyimleyen talihli konuklar, en popüler sıcak hava balonu rotalarından biri olan Kapadokya’da eşsiz bir balon turunun ardından, düzenlenen şehir turuyla bölgenin güzelliklerini keşfetti.

Gezi sırasında tüketiciler ve basınla bir araya gelen Ak Gıda Başkanı Ali Sözen; “Laktoz hassasiyetinden dolayı rahatsızlık yaşayan ve bu sebeple süt içmeyi tercih etmeyen tüketicilerimiz için sindirim şikâyetlerini azaltan İçim Rahat laktozsuz süt ürünümüzü Şubat ayında raflara sunduk. Hızla tüketicilerimizin beğenisini kazanan İçim Rahat ile laktozsuz süt kategorisinde önemli bir başarı elde ettik. Laktozsuz süt pazarını %79 büyüten ürünümüz, laktoz hassasiyetinin yanı sıra hafif ve sağlıklı beslenmeyi tercih eden tüketicilerimiz tarafından da yoğun ilgi gördü ve lansmanından 6 ay sonra %42 pazar payına ulaştı.” dedi.

İçim Rahat’ın kısa zamanda elde ettiği bu başarıdan çok memnun olduklarını ifade eden Sözen, “Tüketicilerimizin, markamıza ve ürünlerimize olan ilgisi, yakın gelecekte raflara sunacağımız yepyeni ürünler konusunda bizi güçlendirerek motive ediyor. Her geçen gün yeni ürünlerle tüketicilerimize çok daha iyi bir hizmet sunmak üzere çalışıyoruz. Tüketicilerimizin talep ve ihtiyaçlarını önemsiyor, ürün geliştirme aşamasında bu geribildirimlerden besleniyoruz” dedi.

En özel sofralarınız için,
birbirinden lezzetli ve pratik tarifler...