DANIŞMA HATTI 0 850 933 42 46 EN

Yarışma Koşulları

Yarışma Koşulları

1. Bu yarışma Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 29.04.2022 tarihli ve E-24951361-255.05.02-19596 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. 06.05.2022(Saat:00.01)-26.05.2022(Saat:23:59) tarihleri arasında (@icim) Türkiye genelinde, Instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak İçim (@icim) hesabını takip edip, kampanya görselinin altında labne peyniri ile yapılan yaratıcı bir yemek tarifini paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır

3. Kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için hesaplarının gizli olmaması gerekmektedir.

4. Paylaşımlar 30.05.2022 tarihinde uygunluk ve yaratıcılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 3 kişiye 1.000 TL’lik Trendyol Hediye Çeki verilecektir. 

5. Hediye çekleri altın ve cep telefonu butikleri hariç www.trendyol.com internet sitesinden veya Trendyol uygulamasından yapılan alışverişlerde tüm butiklerde geçerlidir. 

Trendyol hediye çeki;

* Parçalı Kullanılır: Alışveriş sonrasında kalan bakiyeniz aynı kod ile tekrar kullanılabilir.
* Kullanım süresi 1 yıldır.
* Kullanım Kısıtı: Kod iptal ve iade yapılmaz.
* Hediye çeki tutarını cüzdana aktardıktan sonra anlık bakiye takibi yapılabilir.
* İptal ve iade durumunda kullanılan çek tutarı cüzdana geri yüklenir. 
* Cüzdan çekleri diğer kampanya ve indirimlerle birlikte kullanılabilir. 
* Mevcut Trendyol hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Eğer Trendyol hesabınız yoksa hesap oluşturmanız gerekmektedir. Trendyol hesabınıza giriş yaptıktan sonra cüzdan sekmesine tıklayıp, cep telefonu numaranız  ile cüzdanınızı aktif etmeniz gerekmektedir.
* Almış olduğunuz 20 haneli hediye kodunuzu cüzdanınıza yükleyerek, kullanabilirsiniz.
* Kullanım Kısıtı: Hediye Kodu altın ve cep telefonu ve dijital ürün kategorilerinde geçerli değildir.

6. Katılımcılar hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. 

7. Yarışma sonuçları 30.05.2022 tarihinde @icim Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.

8. Ödül kazanan kişilerin, mutlaka iletişim bilgilerini eksiksiz şekilde en geç 02.06.2022 tarihine kadar @icim Instagram sayfasına DM (Direct Mesaj) yoluyla iletilmelidir. Aksi takdirde hakkını kaybeder.

9. Yarışmaya katılan katılımcılar, kendileri ile iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilmesini peşinen kabul etmiş sayılır.

10. İkramiye, kazanan kişinin belirttiği adresine kargo ile gönderilecek olup iletişim bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından veya adreslerinde bulunamamalarından dolayı ikramiyelerini teslim alamaması halinde Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

11. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

12. U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.

13. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

14. Başvuru sahipleri, kampanya boyunca her katılımları sırasında, kampanyanın güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle (LİNK) sayfasında yer alan katılım koşulları bölümünü düzenli olarak takip ediniz.

15. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.

16. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.

17. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.

18. Katılımcılar yarışmaya katılmakla Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.

19. Katılımcılar paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, verilerin işlenmesi ile başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak yürürlükte olan ve/veya olacak tüm mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

20. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, paylaşımı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve kampanyayı düzenleyen ajansın ve kampanya sahibi firmanın bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

21. Katılımcılar, Sınai Mülkiyet Kanunu, Fikri Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerden tamamen ve münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

22. Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.

23. Yarışmaya katılanlar Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.tarafından yapılacaktır.

24. Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

25. Yarışma neticesinde belirlenecek kazanan katılımcılar, isimlerinin İçim sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılacak olan içeriklerde açıklanmasını kabul etmiş olur.

26. Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

27. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.

28. Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.katılım koşullarında değişiklik yapma, yarışmayı sonlandırma ve durdurma hakkına sahiptir.

En özel sofralarınız için,
birbirinden lezzetli ve pratik tarifler...