HOTLINE +90 850 933 42 46 TR

The New Formula for a Fit Lifestyle from İçim

The New Formula for a Fit Lifestyle from İçim

2017-05-18

The New Formula for a Fit Lifestyle from İçim

Turkey's first high protein milk İçim Fit is now available on store shelves. With 30 gr of protein in a single bottle, İçim Fit Milk provides an alternative for people living a healthy, active and fit lifestyle...

Günümüzde yaygınlaşan spor yapma trendi ve sağlıklı beslenme alışkanlığı ile beraber protein tüketiminin önemi her geçen gün artıyor. Kasların gelişiminde ve fit bir görünüme kavuşmakta protein tüketiminin önemi bilinen bir gerçek. 500 ml şişesinde 30 gram yüksek protein barındıran yağsız yeni İçim Fit Süt, spor sırasında ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir içecek. Türkiye’de bir ilk olan İçim Fit, vücudun protein ihtiyacının karşılanmasına, fazla yağların yakılmasına ve böylece daha fit bir görünüme kavuşulmasına yardımcı oluyor.

İlave şeker içermeyen ve 100 ml’inde sadece 50 kalori bulunan düşük kalorili İçim Fit süt, spor sırasında tüketime uygun ve ara öğünler için sağlıklı bir alternatif. Aynı zamanda yağsız süt içeriği ile de diyet yapanlar için ideal bir ürün.İki farklı çeşidiyle ve 500 ml şişe ambalajında tüketiciyle buluşan İçim Fit’in çikolatalı seçeneğinde yüzde 0,5 ve vanilyalı seçeneğinde ise sadece yüzde 0,2 oranında yağ bulunuyor. Çikolatalı ve vanilyalı alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek, günlük protein ihtiyacınızı lezzetli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Delicious and practical recipes
for your special events...