Şeflerin Sırrı İçim Şef Krema Raflarda!

16-07-2023
Şeflerin Sırrı İçim Şef Krema Raflarda!

Enfes tatlılar ve birbirinden lezzetli yemekler için hazırlanan İçim Şef Krema, raflarda yerini aldı. Refika Birgül, Natali Gökyay ve Yağız İzgül’ün özel tariflerini paketlere taşıyan İçim Şef Krema tüketicilerle buluşmaya hazır.

%35 yağlı özel formülüyle hem tatlılarda hem de yemeklerde en iyi performansı gösteren İçim Şef Krema raflardaki yerini aldı. Refika Birgül, Natali Gökyay ve Yağız İzgül ile birlikte hazırlanan formülü ile kullanıldığı her yemeğe lezzet katan, mutfaktaki pratik yardımcı İçim Şef Krema, ünlü şeflerin vazgeçilmezi oldu. Mutfak bilgileri ve lezzetli tarifleri beğeniyle takip edilen şeflerin, İçim Şef Kremalı özel tarifleri de yeni ambalajlarda tüketiciyle buluşuyor.

Yemek kitapları yazarı ve “Rekifa’nın Mutfağı” kurucusu Refika Birgül, “Kremalı Badem Soslu Tarçınlı Köfte” ve “Kremalı Cevizli Beyaz Peynirli Erişte” tariflerini İçim Şef Krema paketlerinde paylaşıyor. Mutfak tüyolarına ilişkin bilgi veren Birgül; “Kremanın; çorbadan pilava, köfteye ve tabii ki tatlıya kadar, tahmin ettiğimizden çok daha fazla yemeğe lezzet katabileceğini hep birlikte göreceğiz. Yaptığınız yemeğin o mucizevi tadını yakalayabilmek için İçim Şef Krema işin sırrı” diyor.

“World Cookbook Awards Gourmand” ödüllü yemek kitabı yazarı ve ünlü şef Natali Gökyay, “Tatlılarımın sırrı, küçük kutudaki büyük şefim; İçim Şef Krema. İçim Şef Krema ile tatlılarım eşsiz lezzetle.” sözleriyle, kremanın mutfağındaki vazgeçilmez yerini belirterek “Çilekli Cupcake” tarifini tüketicilerle paylaşıyor. Burger Project Restoranı sahibi ünlü şef Yağız İzgül ise, “Benim de mutfaktaki lezzet sırrım İçim Şef Krema. Etten sebzeye İçim Şef Krema’nın yemeklerime kattığı lezzet tarifsiz.” sözleriyle kremanın lezzet katıcı rolüne dikkat çekerken “Kremalı Mantarlı Tavuk” tarifini sunuyor.

Şeflerin sırrı mutfağınızda: İçim Şef Krema

Şeflerin lezzet sırrı İçim Şef Krema, %35 daha yağlı yapısıyla mutfaktaki en önemli yardımcılardan biri olacak. İçim Şef Kremayı ister çırparak tatlı yapımında ya da meyvelerin yanında; ister çırpmaya gerek kalmadan çorba, balık, et, makarna ya da istediğiniz sıcak yemeğe lezzet katmak için kullanabilirsiniz. İçim Şef Krema, özel formülü, çırpılmaya ve yemek yapımına uygun yapısıyla tariflerinizi daha da lezzetli hale getirmezi sağlayacak.

Benzer Haberlerimiz

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap