DANIŞMA HATTI 0 850 933 42 46 EN

İçim Şef Krema %18 Yağlı
Krema
Krema

İçim Şef Krema %18 Yağlı

İçim Şef Krema iki farklı çeşidi ile sizin de yemeklerinizin vazgeçilmez sırrı olacak. İçim Şef Krema hem soslarınız ve yemekleriniz, hem de pasta ve tatlılarınızda mutfağınıza lezzet katan yardımcınız. İçim Şef Krema %35 Yağlı pasta ve tatlılarınızda çırpılarak veya yemeklerinizde doğrudan kullanımıyla sütten gelen lezzetini yemeklerinize taşıyacak. İçim Şef Krema %18 Yağlı ise hem sos hem de yemek yapımına uygun yapısıyla mutfağınızda lezzet katan yardımcınız. İçim Şef Krema ile şeflerin sırrı elinizde.

İçim Şef Krema %18 Yağlı

Yemek ve soslara özel yeni İçim Şef Krema %18 yağlı mutfağınıza lezzet katacak. Kremalı domates çorbası, tavuklu mantarlı makarna, kremalı mantar sos tarifleriniz ve daha fazlası şeflerin sırrı ile buluşuyor.  Çorbalarınıza, yemeklerinize ve tatlılarınıza, içerdiği doğal süt yağı ile benzersiz bir lezzet deneyimi katacak olan İçim Şef Krema %18 Yağlı, hafif ve sağlıklı bir deneyim içermektedir. Şeflerin tercihi %18 süt yağlı İçim Şef Krema çorba, yemek ve soslarınızın artık sizin de vazgeçilmeziniz olacak.

İçim Şef Krema

İçim Şef Krema %35 Yağlı hem sos ve yemek yapımında hem de çırpılarak pasta ve tatlı yapımına uygun yapısıyla mutfağınıza lezzet katan yardımcınızdır. İçim Şef Krema %35 Yağlıyı çırparak  istediğiniz tatlı ve pastalarınız için kullanabilirsiniz. İçim Şef Krema %35 Yağlı pasta ve tatlılarınız için özel olarak üretilmiştir. İçim Şef Krema %35 Yağlı çırpılmadan yemek yapımına da uygundur. İçim Şef Krema ile şeflerin sırrı elinizde.

İçim Şef Krema %18 Yağlı İçim Şef Krema %18 Yağlı
Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml için
Enerji: 751 kJ / 182 kcal
Yağ: 18 g
Doymuş Yağ: 11,7 g
Karbonhidrat: 3 g
Şeker: 2 g
Protein: 2 g
Tuz: 0

BİRİM AĞIRLIK

200ml

En özel sofralarınız için,
birbirinden lezzetli ve pratik tarifler...