İçim Fit Yüksek Proteinli Süt

Daha Fit bir yaşamın yolu daha sağlıklı beslenmekten geçer. Şimdi yağsız ve laktozsuz İçim Fit Süt bir şişesindeki 30gr protein ile sağlıklı beslenmenin vazgeçilmezi oluyor. Siz de vücudunuza bir iyilik yapın, spor sırasında ve sonrasında; kahvaltıda, öğlen yemeğini hafif geçiştirmek istediğinizde ve ara öğünlerde ihtiyacınız olan protein miktarı için İçim Fit Süt’ü tercih edin.

İçim Fit Videolar

Merak Ettikleriniz

Protein Nedir?

Protein, kas dokumuzun yapı taşını oluşturan öğedir. Vücudun ağırlık olarak yaklaşık % 20’lik kısmını oluşturmaktadır. Proteinler, kas yapılanmasını ve gelişimini, hücre büyümesini, kemik gelişmesini, vücut dokularının oluşumu ve tamirini sağlar. İçerisinde amino asit içeren proteinler, vücudumuz ve vücudumuzda bulunan tüm hücrelerin düzgün işlemesi için gerekli olan büyük moleküllerdir. Vücudumuzda bulunan hücreler, dokular, organlar gibi tüm yapıtaşları protein olmadan var olamazlar. Kaslarda, ciltte, iskelet sisteminde ve vücudun diğer birçok bölgesinde önemli ölçüde protein bulunmaktadır. Bu anlamda vücudumuzda sudan sonra en çok bulunan ve en önemli bileşen proteindir.

Protein Kaynakları Nelerdir?

Protein en çok süt ve sütlü ürünler yumurta, et, tavuk, balık gibi hayvansal gıdalarda vardır. Bunların dışında baklagiller ve kabuklu kuru yemişlerde de protein vardır.

Günlük Protein İhtiyacımız Ne Kadardır?

İnsanların ihtiyaç duydukları protein miktarı; yaş grubu, vücut büyüklüğü ve büyüme durumu gibi parametrelere bağlıdır. Ancak sağlıklı ergen erkek ve kadınlar için, günlük gerekli miktar, kg başına 0,8 gram olarak hesaplanmıştır. Yani vücut ağırlığına göre, ortalama bir insanın, günlük 40-65 gr arası protein alması gereklidir.

İçim Fit Süt’ün Özellikleri Nedir?

İçim Fit Süt, yüksek proteinli yağsız süttür. 500 ml şişesinde 30 gram yüksek protein barındıran yağsız İçim Fit Süt, spor sırasında ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir alternatif sunar. Yüksek proteinli İçim Fit, özel formülüyle vücudun protein ihtiyacının karşılanmasına, fazla yağların yakılmasına ve böylece daha fit bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur.

İlave şeker içermeyen ve 100 ml’inde sadece 50 kalori bulunan düşük kalorili İçim Fit, içeriğinde bulunan yağsız süt ile diyet yapanlar için de iyi bir seçenektir. Üç farklı çeşidiyle tüketiciyle buluşan İçim Fit’in çikolatalı seçeneğinde %0,5 ve vanilyalı ve kahveli seçeneğinde ise sadece %0,2 oranında yağ bulunuyor. Çikolatalı, kahveli ve vanilyalı alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek, günlük protein ihtiyacınızı lezzetli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İçim Fit günlük protein ihtiyacınızın %60’ını karşılar.
Normal UHT sütlerin 2 katından daha fazla protein içerir.
Sporcuların günlük protein ihtiyacı daha fazladır. İçim Fit, antrenman sırasındaki ve sonrasındaki protein ihtiyacını karşılamaya, kas oluşumunu hızlandırmaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
İçim Fit içeriğindeki yağsız süt ile diyetiniz için mükemmel bir alternatiftir.
İlave şeker bulunmaz.
100ml’i sadece 50 kaloridir.

İçim Fit'in Yüksek Proteini Nereden Geliyor?

İçim Fit’in yüksek proteini, sütün içinde doğal olarak bulunan proteinlerin konsantre edilerek kullanılmasından geliyor. İçim Fit içerisine protein tozu yer almıyor. Süt içerisinde yer alan proteinler, ultrafiltrasyon yöntemi ile sütten ayrılarak İçim Fit içerisinde ekleniyor. Kullandığımız ultrafiltre o kadar ince ki, süt içerisinde yer alan su, mineral ve laktozu içinden geçirirken, çapı büyük olan proteinleri geçirmiyor. Bu sayede sütteki protein ayrıştırılarak konsantre hale getirilip İçim Fit için kullanılabiliyor.

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap