Şeflerin Formülü İçim Şef Krema

İçim Şef Krema iki farklı çeşidi ile sizin de yemeklerinizin vazgeçilmez sırrı olacak.

İçim Şef Krema %35 yağlı özel formülü ile hem tatlı hem de yemek yapımı için uygundur. Özellikle çırpılarak kullanılmaya uygun yapısıyla tatlılarınıza lezzet katan yardımcınız.  İçim Şef Krema %35 yağlıyı ister çırparak tatlı yapımında ya da meyvelerin yanında; ister çırpmaya gerek kalmadan çorba, balık, et, makarna ya da istediğiniz sıcak yemeğe lezzet katmak için kullanabilirsiniz.

İçim Şef Krema %18 Yağlı hem sos hem de yemek yapımına uygun yeni yapısıyla mutfağınızda lezzet katan yardımcınız. Kremalı domates çorbası, tavuklu mantarlı makarna, kremalı mantar sos tarifleriniz ve daha fazlası şeflerin sırrı ile buluşuyor. Şeflerin tercihi %18 süt yağlı İçim Şef Krema çorba, yemek ve soslarınızda artık sizin de vazgeçilmeziniz olacak.

İçim Şef Krema hem soslarınız ve yemekleriniz hem de pasta ve tatlılarınızda mutfağınıza lezzet katan yardımcınız.

İçim Şef Krema ile şeflerin sırrı sizin de mutfağınızda…

İçim Şef Videolar

Merak Ettikeriniz

Krema nedir?

İçim Şef Krema pastörize inek sütünden üretilen taze süt kremasıdır. Krema, süt yağının ayrılmasıyla elde edilen bir üründür. İçim Şef Krema mükemmel kıvamı, bol sütlü yapısı ve eşsiz lezzeti ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

İçim Şef Krema’yı Nasıl Saklamalıyım?

Ambalajı açılmamış İçim Şef Krema’yı oda sıcaklığında saklayabilir, yemekleriniz ve soslarınız için doğrudan kullanabilirsiniz.

Özellikle tatlı yapımında kullanılmadan önce buzdolabında bekletilmesi tavsiye edilmektedir. 12 saat buzdolabında sakladığınız İçim Şef Krema’yı dolaptan çıkardıktan sonra tatlılarınız ve pastalarınız için çırparak kullanabilirsiniz. İçim Şef Krema’nın sütten gelen dolgun lezzeti ve yoğun kıvamı tatlılarınızın lezzet sırrı olacak.

İçim Şef Krema Çeşitleri Arasındaki Fark Nedir?

İçim Şef Krema %18 Yağlı, özellikle çorbalar, soslar ve sıcak yemekler için uygundur. Çırpma yapılmayan, kremanın doğrudan kullanıldığı tarifler için idealdir. Düşük yağlı yapısı ile hem lezzetli hem de hafif sunumların sırrı.

İçim Şef Krema %35 Yağlı, özellikle tatlı yapımında çırparak kullanıma uygundur. Çırpma işlemi gerektiren tarifler için yoğun kıvamı ve dolgun yapısı ile idealdir.

Neden İçim Şef Krema?

İçim Şef Krema benzersiz kıvamı ve yapısıyla şeflerin lezzet sırrını mutfaklarınıza taşıyor. Süt ürünlerindeki tecrübesini bu alana da taşıyan İçim, farklı ihtiyaçlara uygun ürünler ile tüketicileri buluşturuyoruz. Çorbalardan yemeklere, yemeklerden tatlılara her tür tarifte en iyi performansı elde edebileceğiniz İçim Şef Krema ürünleri kullanıldığı her tarifi daha lezzetlendiriyor.

İçim Şef Krema %18 Yağlı çorba, yemek ve sos yapımında vazgeçilmez yardımcınız olurken; İçim Şef Krema %35 Yağlı tatlı ve pastalarınıza eşsiz bir lezzet katmaya devam ediyor. Aynı zamanda kolay kullanımı ve pratikliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor, yemek ve tatlıları lezzetlendiriyor.

Şeflerimizin lezzetli tarifleri için Tarifler sayfamızı veya İçim YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap