“Tutku, bağlılık ve sadelik” değerlerimizle 1998 yılından bu yana lezzetli, kaliteli, besleyici pek çok ürünü İçim markasıyla tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Pazarın güçlü markalarından biri olan İçim ile; süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kefir, kaymak, krema, büyüme küpü ve puding olmak üzere toplam 10 ana kategoride 200’ü aşkın çeşidimizi tüm tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

İçim Süt Hakkında

Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın, iyi beslenmek kadar hayata olumlu tarafından bakmakla da mümkün olduğu bilinciyle yolculuğumuzu “İçim ile Hayata Dolu Tarafından Bak” diyerek sürdürüyoruz. Pozitif, modern, samimi ve dinamik bir marka olarak tüketicilerimizin sadece damak tadına değil, aklına ve kalbine de dokunuyoruz.

İçim Süt Hakkında

İçim, 6 üretim tesisiyle Türkiye’nin en fazla süt ve süt ürünleri üretimi yapan AK Gıda kalitesiyle üretiliyor. Pamukova, Lüleburgaz, Karaman, Kahramanmaraş ve Tire’de yer alan tesislerimiz toplam günlük 5.000 ton süt işleme kapasitesine sahip.

Üretim süreçlerinden ürün içeriğine, ambalajdan lojistiğe kadar işimizin her aşamasında kalite en büyük önceliğimiz.

About Us

Yenilenebilir enerji, temiz su ve atık yönetimine odaklanıyor; tüm ana süreçlerimizde çevresel etkileri ve karbon ayak izimizi azaltacak doğa dostu iş çözümlerini tercih ederek yatırımlarımıza yön veriyoruz.

Süt ve süt ürünleri pazarının güçlü markalarından biri olmanın sorumluluğu ve tüketicilerimizin, marka ve, ürünlerimize olan ilgisi bize her gün daha da fazla güç veriyor. Bu güçle, yeni ürünler geliştirmeye ve gezegenimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz. Sütü yüzlerce çeşit lezzetli, kaliteli ve besleyici ürüne dönüştürürken kaynaklarımızı verimli kullanmaya ve doğayı korumaya da özen gösteriyoruz.

İçim Süt Hakkında

İçim ürünlerimizin lezzeti, kalitesi ulusal ve uluslararası alanda da takdir kazanıyor. “Yiyeceklerin Michelin Rehberi” olarak anılan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün “Üstün Lezzet Ödülü” ile yoğurt, labne, süzme peynir ve beyaz peynir ürünlerimizin lezzeti tescillenmiş oldu.

Süt, her yaşta insan için çok kıymetli bir besin kaynağı. Bu besin kaynağından herkesin faydalanabilmesi için yeni kategoriler ve çeşitler geliştirmeye odaklanıyoruz. En güçlü kaslarımızdan biri olan inovasyon ile tüketici trend ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunabilmek için Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Tariflerimiz

İçimden yemek geldi
brush
İçim İçim Rahat İçim Fit İçim Şef İçim İçimino İçim Dolcia

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap