Yarışma Koşulları

 1. 17.06.2022(Saat:00.01)-26.06.2022(Saat:23:59) tarihleri arasında (@icim) Türkiye genelinde, Instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak İçim (@icim) ve (@kidzaniaistanbul) hesaplarını takip edip, yarışma gönderisini beğenip, yarışmaya katılmak için bilmecede yer alan doğru cevabı mesaj (DM) olarak bizimle paylaşmalısın. Son olarak yorum kısmına bir arkadaşını etiketlemeyi unutmamalısın.
 2. Kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için hesaplarının gizli olmaması gerekmektedir.
 3. Paylaşımlar 27.06.2022 tarihinde uygunluk kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 10 kişiye KidZania İstanbul giriş bileti hediye verilecektir.
 4. KidZania Yarışması;
  • Kullanım süresi 3 aydır.
  • Katılım yaş aralığı 4-14’tür.
  • Kazanan şanslı kişilere DM yoluyla ulaşılacaktır.
  • 10 şanslı katılımcımız davetiyeye hak kazanacak.
  • Davetiyeler 1 çocuk + 1 ebeveyn olmak üzere kullanılabilir.
  • Yarışmaya katılmak için doğru cevabı mesaj (DM) olarak @içim Instagram hesabı ile paylaşıp, yarışma post’unun beğenilmesi, @kidzania ve @icim instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 5. Katılımcılar hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz.
 6. Yarışma sonuçları 27.06.2022 tarihinde @icim Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.
 7. Yarışmaya katılan katılımcılar, kendileri ile iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilmesini peşinen kabul etmiş sayılır.
 8. Kidzania Giriş Bilet Kodu, İçim Instagram hesabından DM ile kazanan kişilere gönderilecek olup, gönderimden sonra ikramiyelerin teslim alınmaması halinde Ak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap