Yeni İçimino’lar Çocuklarla Buluşuyor!

16-07-2023
Yeni İçimino’lar Çocuklarla Buluşuyor!

Hepsi birbirinden farklı ve çok eğlenceli yeni İçimino’larla heyecan dolu maceralara atılmaya hazır mısınız? İçimino’lar “süt denizine” ulaşmak için çocuklarla birlikte çok renkli bir yolculuğa çıkıyor! Her bir serüven merak dolu, eğlenceli dünyaların kapısını aralıyor!

Yeni İçimino ailesi, protein D vitamini ve kalsiyum içeriği yüksek ürünleriyle çocukların sağlıklı gelişimine de destek oluyor.

Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak için süt ve süt ürünlerini çocuklara en doğal, en taze haliyle sunan İçim İçimino, Çikolatalı & Meyveli Süt, Çocuk Yoğurdu ve Tetra Puding paketleri bu renkli dünyayı yansıtan yepyeni tasarımlarıyla raflarda yerini alıyor!

Hepsi birbirinden sevimli ve renkli yeni İçimino’larla eğlence garanti! Heyecanlı çileklerin, şaşkın muzların, gezgin çikolataların maceraları hiç ama hiç bitmiyor! Süt denizine ulaşmak için maceradan maceraya koşan İçimino’ların heyecanına ortak olmak için çocuklar da sabırsızlanıyor.

Çocuklar, İçimino’ların heyecan ve eğlence dolu maceralarına ortak olurken, bir yandan da hem sağlıklı hem de lezzetli ürünleriyle büyüyor! Annelerin güvenle tercih ettiği İçimino’lar, şeker oranı düşürülmüş, D vitamini ve kalsiyumla zenginleştirilmiş formülü ile ek katkı maddesi içermeden çocukların sağlıklı gelişimlerine de destek oluyor.

İçimino Ailesinden Bir Yenilik Daha

Çocuk Yoğurtlarında Yepyeni bir Lezzet! İçimino ailesi yeni Kayısılı ve Elmalı Çocuk Yoğurdu ile büyümeye devam ediyor…

Çilek, muz, orman meyveleri ve bisküvi gibi farklı lezzet seçeneği sunan İçimino’nun yeni çeşidinde çocukların severek tükettiği meyveler kayısı ve elma bir araya geliyor.

İçimino, sütün en eğlenceli hali!

Benzer Haberlerimiz

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap