İçim Fit, Şimdi Yeni Fit Şişesinde

15-08-2023
İçim Fit, Şimdi Yeni Fit Şişesinde

Yüksek Proteinli İçim Fit, ailenin yeni üyesi Vanilyalı 200 ml ürünüyle birlikte tüm çeşitlerini yeni şişesinde sunmaya başladı. Sınıfının en yüksek protein miktarına sahip İçim Fit’in yenilenen ambalajı, sportif ve dinamik görünümüyle tüketicilere ulaşıyor.

Şişesinde en yüksek protein miktarına sahip protein sütü İçim Fit, şişesini dinamik yaşamla uyum sağlayan bir tasarımla yeniledi. 500 ml’de 30 gram ve 200 ml’de 12 gram protein sunan İçim Fit; Kakao 500 ml, Kahve 500 ml, Vanilya 500 ml, Kakao 200 ml ve Kahve 200 ml çeşitlerine Vanilya 200 ml ürününü de dahil ederek aileyi genişletti. Giderek yaygınlaşan sağlıklı ve dengeli beslenmede önemli bir yeri olan proteini en lezzetli haliyle sunan İçim Fit, yeni şişe tasarımı sayesinde şimdi daha dinamik ve daha ergonomik bir yapıya kavuştu.

Pratik ve sağlıklı

Aktif ve fit yaşam tarzını benimseyen tüketiciler için günün her anında protein ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri pratik bir alternatif sunan İçim Fit, ister spor öncesi ve sonrasında, ister kahvaltıda ya da ara öğünlerde rahatlıkla tüketilebiliyor. Laktozsuz, şeker ilavesiz, yağsız ve 100 ml’sinde sadece 50 kalori bulunan İçim Fit’in ambalajındaki QR kod sayesinde ürünle ilgili içerik bilgilerine kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Ak Gıda Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay, “Pek çok bilimsel araştırma yaşam kalitesinde protein tüketiminin önemini ortaya koyuyor. Biz de İçim Fit sayesinde, gündelik yaşamın telaşı içinde protein ihtiyacının karşılanmasını kolaylaştıran sağlıklı ve pratik bir seçenek sunuyoruz. Üstelik yeni şişe tasarımı sayesinde İçim Fit, modern yaşamın dinamik koşullarında daha pratik bir kullanım sunuyor” dedi.

Benzer Haberlerimiz

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap