Türkiye’de İlk; İçim’den Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt!

16-07-2023
Türkiye’de İlk; İçim’den Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt!

İçim yenilikçi ürünlerine, farklı lezzetlerdeki günlük sütleri ile devam ediyor. Türkiye bir ilk olan cam şişede İçim Çikolatalı Günlük Süt hem büyüklerin hem küçüklerin vazgeçilmezi olacak. Tüm ailenin keyifle içebileceği cam şişede üretilen günlük sütler hem lezzetli hem de çok sağlıklı.

Türkiye’nin en kaliteli sütlerini toplayarak el değmeden şişeleyen İçim, sütte bir devrim yaparak “Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt” ürününü tüketicilerinin beğenisine sundu. Gerçek çikolata kullanılarak hazırlanan ve cam şişede üretilen günlük süt çocukların olduğu kadar büyüklerin de vazgeçilmezi olacak. Türkiye’de bir ilk olan İçim Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt’ün meyve severler için gerçek çilek püresi kullanılarak hazırlanan çilekli seçeneği de bulunuyor.

500 ml cam şişelerde raflara çıkan sütler; günlük sütün tazeliğini, nefis çikolata ve çilek lezzetleriyle tüketiciye sunuyor. Tüm ailenin keyifle içebileceği İçim Günlük Sütler kahvaltıda, ara öğünlerde ve yatmadan önce lezzetli bir seçenek oluşturuyor. Doğal ve taptaze içeriğiyle çocukların beslenmesine yardımcı oluyor.

Benzer Haberlerimiz

BİZİ TAKİP EDİN!

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Yorum Yap

Yorum Yap